Независимый Одесский Форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Независимый Одесский Форум » Новый форум » Де зараз краще видавати роботу співробітникам?


Де зараз краще видавати роботу співробітникам?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

У мене є невелика компанія, ми займаємося різними просування сторінок в інстаграмм і ютуб, хочу зараз знайти хорошого сайт або програму, де ми з працівниками зможемо сидіти, проводити конференції, вважати бухгалтерію і видавати проекти, також один одному допомагати.

0

2

Я особисто зі своїми співробітниками працюю вже давно в Дискорде, це взагалі хороша зв'язок для ігор, але також відмінно підійде і для роботи. Я там просто додав туди співробітників, ми проводимо конференції та також можемо показувати демонстрацію екрану, можна навіть за допомогою команд робити дуже потрібні речі для бізнесу.

0

3

Я навіть не знаю, взагалі я бачив дискорд, але там не вийти вести бухгалтерію, та й не кожен захоче ДІСКОРДІЯ. Просто мені потрібна окрема програма, щоб у кожного працівника був свій особистий кабінет і всі ми працювали, просто Excel і всякі таблиці від Гугл, це взагалі не те.

0

4

Mehanik написал(а):

У мене є невелика компанія, ми займаємося різними просування сторінок в інстаграмм і ютуб, хочу зараз знайти хорошого сайт або програму, де ми з працівниками зможемо сидіти, проводити конференції, вважати бухгалтерію і видавати проекти, також один одному допомагати.

Я теж стикався з таким, що потрібно видати проект, пояснити що з ним потрібно робити, оголосити всі терміни закінчення їх і домовиться на рахунок графіка роботи на день.

Нічого нормально не виходило, постійно потрібно було міняти додатки і сайти, це повна фігня ... CRM система https://www.bitrix24.ua/articles/crm_what_is.php від Бітрікс24, вона набагато краще і зручніше, з одного сайту ви можете управляти всім чим вам потрібно, додавати працівників і створювати конференції, якість відмінна і головне що все зручно і дуже зрозуміло.Я довгий час зі своїми працівниками, працюю саме в цій системі від Бітрікс, вона повністю автоматизована і захищена від хакерів.

https://i.ibb.co/3vWq3cS/Crm-d-ua.png

0


Вы здесь » Независимый Одесский Форум » Новый форум » Де зараз краще видавати роботу співробітникам?